Характеристики
- Вид металу
- Золото 585
- Колір металу
- Білий
- Вага
- 2,54
- Вставка
- Діамант
- Колір вставки
- Прозорий
- Характеристика діамантів
- 20 КР-57 4/4 0.63
- Дизайн
- Доріжка
- Типи сережок
- Ексклюзивні
- Застібка
- Англійський замок
- Покриття
- Родіювання
- Код товара
- 10195643
Ювелірні вироби належної якості не підлягають обміну та поверненню згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172.
У разі виявлення покупцем протягом гарантійного строку виробничих дефектів товару та проведення відповідної експертизи покупець може повернути або обміняти товар на аналогічний належної якості.
Минають роки, а ваші золоті прикраси все такі ж блискучі та привабливі, як із магазину. Мрія? Реальність! Якщо за ювелірними виробами правильно доглядати.
Як носити?
Розстібайте замочок, коли надягаєте/знімаєте ланцюжок, браслет або кольє, інакше прикраса порветься.
Масивні каблучки з об’ємним камінням знімайте, тримаючи за основу, а не за вставку.
Надягайте прикраси останніми, після нанесення макіяжу, парфумів, лаку для волосся тощо, аби не забруднити вироби. До того ж ті чи інші складові косметичних засобів можуть чинити шкідливий вплив на метал або на камені.
Знімайте сережки, ланцюжки, браслети повільно та обережно, щоб не пошкодити застібку.
Як зберігати?
Сортуйте ювелірні вироби за типом металу. Це допомагає запобігти потемнінню металів під час взаємодії один з одним.
Тримайте прикраси в сухому, захищеному від сонячних променів місці.
Що нижча проба металу, із якого зроблений виріб, то він сприйнятливіший до зовнішнішніх ушкоджень, температури та вологи.
Потрібно мати спеціальну ювелірну скриньку, де кожна прикраса закріплюватиметься окремо.
Для зберігання золотих прикрас найкраще використовувати дерев’яні скриньки з м’яким днищем. У картоні золото зберігати не можна, оскільки цей матеріал, через вміст сірки, викликає появу плям на металі.
Вироби з діамантами рекомендовано зберігати окремо від інших прикрас, оскільки твердий камінь може подряпати метал та каміння більш м’якої структури.
Коли йдеться про зберігання прикрас із дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням, варто враховувати особливості кожного окремого каменя.
Коли знімати?
Перед сном — для запобігання механічним пошкодженням виробів і травмуванню шкіри.
Коли готуєте їжу, прибираєте, займаєтесь садовими роботами чи ремонтом. Інакше Ви ризикуєте подряпати чи навіть деформувати виріб.
Під час занять спортом. Піт може залишати на ювелірних виробах незмивні плями.
У басейні, сауні, лазні, солярії, на пляжі. Високі, низькі чи швидкозмінні температури чинять негативний вплив на вставки й на саму прикрасу.
Під час миття рук, посуду. Мило та мийні засоби можуть містити речовини, шкідливі для металу та каміння.
Не допускайте падіння виробів, особливо інкрустованих. Навіть незначна деформація прикраси може послабити кріплення вставок з каміння.
Як чистити?
Вироби з золота, із дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням варто протирати м'якою замшею чи клаптиком фланелі. Це допоможе не лише видалити пил та забруднення, а й делікатно відполірувати прикрасу, прибравши дрібні подряпини.
Категорично заборонено використовувати для чищення прикрас/видалення бруду зі складнодоступних місць абразивні речовини й матеріали, наприклад: пилочку для нігтів, побутові мийні засоби, зубну пасту. Не можна допускати взаємодію поверхні виробу з розчинниками (засіб для видалення плям, рідина для зняття лаку).
Якщо ювелірні вироби з часом сильно забруднились, чистити їх найкраще професійним способом на спеціальному обладнанні.